Posted on: 27 lutego 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Domek w górach to idealne miejsce na spędzenie urlopu – zarówno zimą, jak i latem – oraz ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta i codziennych obowiązków. Choć większość z nas cały czas myśli o góralskiej chacie jako o niewielkim domu z drewna ze spadzistym dachem, dziś większość budynków, które powstają w górach to raczej połączenie tradycji z nowoczesnością.

Tak stało się też w przypadku domu zaprojektowanego przez dwójkę polskim projektantów, który miał stanąć w Beskidach i zapewnić swoim lokatorom widok na prawie 30 górskich szczytów. Innowacją w przypadku tego budynku jest podzielenie go na kilka mniejszych brył, co czyni go nie tylko bardziej funkcjonalnym, ale również daje mu doskonałą ochronę przez silnym, górskim wiatrem.

Dom – składający się z oddzielonej od siebie części prywatnej i dziennej – ma też spadzisty dach, który jednak przez swoją nieregularność i różnicę w wysokościach przypomina górskie szczyty. Dzięki białemu kolorowi elewacji budynek idealnie wtapia się w otoczenie.

Polecam stronę o projektach domów z dachem wielospadowym Na stronie developera Wasowscy Developments http://www.wasowscy-developments.pl/ znajdziesz mieszkania w Markach https://hunters.pl/oferta/poznan-zakladanie-alarmow.html