Posted on: 1 kwietnia 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Grupa Azoty to bardzo prężne i silnie rozwinięte przedsiębiorstwo, które posiada znaczącą pozycję na rynkach Europy. Grupa ta powstała z połączenia kilku krajowych zakładów chemicznych, dzięki czemu w Europie obecnie zajmuje drugą pozycję. Dzięki fuzji powstało przedsiębiorstwo, które posiada bardzo bogatą ofertę asortymentową, od nawozów azotowych począwszy, na siarkowych, wieloskładnikowych oraz stałych i płynnych kończąc. Osiągnięcie takiego stanu możliwe było dzięki wdrażaniu krok po kroku odpowiednich strategii.

Istotną rolę na rozwój Grupy Azoty miał wpływ program Product Stewardship – Opieka nad Produktem, który został sukcesywnie wdrożony. Program ten pozwolił na zapewnienie wygody klienta i jego bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, iż wszelkie wychodzące z fabryki nawozy są przetwarzane, przewożone, magazynowane, jak i dystrybuowane w bezpieczny sposób. Podobnie wygląda ich stosowanie – jest ono nieszkodliwe zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego.

Praktyki te potwierdzone zostały przez odpowiednie certyfikaty, w tym najważniejszy prestiżowy certyfikat Standardu Product Stewardship.

Sprzedajemy także ładowarki kompaktowe MERLO objęte dwu letnią gwarancją volvo małopolska wadowscy