Posted on: 21 kwietnia 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Gdy chcemy założyć stronę internetową, musimy zwrócić uwagę na to, jak będzie ona zrobiona i jakie technologie zostaną do tego użyte. To właśnie najnowsze technologie, sprawiają, że strona zachwyca nie tylko wyglądem, ale także funkcjonalnością.

Dla niektórych firm to standard, z którego są dumne. Takie firmy posiadają często bogate zaplecze doświadczonych programistów sprosta każdemu wyzwaniu.

W przypadku projektowania stron internetowych na to doświadczenie składa się kilka kwestii. Przede wszystkim znajomość najpopularniejszych języków programowania, jak: HTML5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL.

Kolejną niezwykle istotną kwestią jest znajomość popularnych CMS’ów, jak choćby: Joomla!, WordPress czy Drupal. Często nasza strona internetowa ma być docelowo sklepem internetowym, a więc ci, którzy ją stworzą muszą wiedzieć czym są: PrestaShop, Magento tudzież Shopper.

Istotnym także jest tworzenie nieszablonowych rozwiązań wizualnych, bowiem dobra strona internetowa musi przykuwać uwagę i być intuicyjna w obsłudze.