Posted on: 24 kwietnia 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Okazuje się, że równie ważne jak strony internetowe są także inne kwestie. Choćby aplikacje internetowe. Jest to integralna część stron i serwisów internetowych. Są więc tworzone są przez programistów dla tych samych klientów, który zamawiają stronę internetową.

Programiści więc tworzą portale, systemy CRM oraz dedykowane rozwiązania mające na celu zwiększeniu innowacyjności i efektywności działania firm. W przypadku większych projektów realizują często zlecenia przy wykorzystaniu technologii Python (Django). Niezwykle istotna jest także taka kwestia, jak hosting zarówno serwerów, jak i kont pocztowych. Często więc trzeba się zwrócić w tej sprawie do firmy o dużej przepustowości łącz.

Ma to bezpośredni wpływ na szybkość przesyłu danych między serwerem, a użytkownikiem. Zazwyczaj aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych rozwiązań, wszystkie serwery połączone są z siecią internet szerokopasmowymi łączami w technologii światłowodowej do kilku niezależnych operatorów. Warto korzystać z usług firmy, za pośrednictwem której można zarejestrować swój własny niepowtarzalny adres internetowy (domenę). Takie firmy udzielają porad i pośredniczą także w rejestracji domen europejskich (domen z końcówką .

eu).

www.fundacjamarszzebry.pl