Posted on: 29 maja 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Zazwyczaj strony internetowe tworzy się według indywidualnych specyfikacji i zapotrzebowania klienta. Warto więc zwrócić się do firmy, która ma wieloletnie doświadczenie oraz wykazuje się znajomością rynku usług internetowych – to daje jej możliwość wykreowania nowoczesnych, niezawodnie funkcjonujących stron WWW i serwisów internetowych.

Warto zwrócić uwagę na firmy, które wypracowały sobie przez lata autorskie systemy CMS. Najlepiej takie, które charakteryzują się prostotą działania, szybkością i elastycznością przy wdrożeniach.

Najlepszy jest system, który nie generuje żadnego kodu HTML, przez co bardzo łatwo jest utrzymać spójność kodu oraz jego zgodność ze standardami HTML. Dzięki czemu tworzone przez daną firmę strony internetowe bardzo dobrze się pozycjonują.

Taki system posiada zazwyczaj również instrukcję dla użytkownika oraz pełną dokumentację techniczną oraz API, co powoduje iż z tego systemu korzysta wiele agencji interaktywnych. Naprawdę nowoczesne firmy realizują strony www w oparciu o najnowsze standardy: HTML5 oraz CSS3.

Realizują również strony internetowe dla osób niedowidzących – zgodne ze standardem WCAG 2.

www.ktp.edu.pl