Posted on: 9 lutego 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Niejednej osobie marzy się taki pomysł na biznes, aby zagwarantował on zabezpieczenie finansowe na całe życie. Niestety droga do zarobienia milionów nie zawsze musi być prosta. Jest niewiele osób, którym udało się to osiągnąć bez wielu poświęceń i ciężkiej pracy.

Niestety, ale trzeba wiedzieć, że talent do inwestowania nie zawsze okazuje się wystarczający. Jan Koum to świetny przykład kariery od zera do milionera. Mężczyzna pochodzi z Ukrainy, gdzie wraz z rodziną żył na skraju ubóstwa.

Jako nastolatek wyemigrował do Stanów Zjednoczonych za lepszym życiem. Przez prawie 10 mężczyzna pracował dla koncernu Yahoo na dosyć zwyczajnych stanowiskach i nic nie zapowiadało, że miałoby się to zmienić. Jego los się diametralnie odmienił za sprawą uruchomienia komunikatora WhatsApp.

Aplikacja zyskała ogromną popularność i została wykupiona przez założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga, za 19 miliardów dolarów. Obecnie twórca programu jest jednym z najbardziej pożądanych pracowników w Dolinie Krzemowej.

http://zlotylin.pl/sale-konferencyjne/ www.5m.org.pl