Posted on: 14 stycznia 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Brak pieniędzy, pochodzenie z ubogiej rodziny czy brak wykształcenia dla wielu obecnych miliarderów nie było przeszkodą. Odwaga, ciężka praca i upór w dążeniu do celu wiele osób doprowadziły na szczyty rankingów najbogatszych biznesmenów. Ralph Lauren, którego majątek szacuje się na 8 miliardów dolarów nie od zawsze miał wszystkiego pod dostatkiem.

Ralph Lauren to osobowość z świata mody. Jego marki: Ralph Lauren oraz Polo znane są dziś na całym świecie, ale początki były trudne. Ralph Lauren wychowywał się na nowojorskim Bronksie w rodzinie żydowskiej.

Skończył szkołę, ale dalszą edukację porzucił na rzecz armii. Później pracował na etacie sprzedawcy i to tam pojawiła się myśl, która być może odmieniła jego życie. Mężczyzna przyglądał się modzie męskiej i stwierdził, że trzeba zrewolucjonizować modę.

W 1968 roku postanowił spełnić swoje marzenie i zajął się produkcją krawatów, które sprzedał w takich ilościach, że zarobił pół miliona. Rok później każdy chciał nosić ubranie z metką Polo Ralph Lauren.

Carstens i Schues Poland Sp. z o.o. inwentury www.legalhustle.net