Posted on: 18 kwietnia 2018 Posted by: Bartosz Comments: 0

Social Media są nieodzownym elementem codziennego życia każdego z nas. Jakie zdjęcie wstawić dziś na instagrama? Kto podzielił się dziś swoimi tweetami? I przede wszystkim – co się dzieje na facebooku naszych znajomych? Facebooku, czyli obecnie najpopularniejszym kanale social media.

Facebook powstał już ponad piętnaście lat temu, a założony został przez Marka Zuckerberga jako serwis dla studentów Harvardu. Strona szybko zyskała jednak nieprzewidywalną popularność i już po roku mogła pochwalić się liczbą ponad miliona unikalnych użytkowników.

Obecnie od powstania facebooka minęło już ponad jedenaście i pół roku. Strona cały czas jest modernizowana, a Zuckerberg ciągle zaskakuje wprowadzanymi zmianami.

Nawet jeśli nie wszystkie z nich są akceptowane i chwalone przez użytkowników, to o facebooku ciągle się mówi i wciąż jest obecny w codziennym życiu większości z nas. Strona coraz częściej wykorzystywana jest do marketingu wirusowego czy tworzenia kampanii społecznych, a liczba unikalnych użytkowników już dawno przekroczyła miliard.